INFOLINIA CODZIENNIE 8.00 - 21.00

+48 575 081 111

Zapytaj o Kostka brukowa Behaton

Zadzwoń do eksperta
Wycena online

Sugerowana cena: 32 zł / m2

Dostępne kolory

Czerwony

Czerwony

Grafit

Grafit

Szary

Szary

Parametry techniczne:

GRUBOŚĆ

6-10 cm

M² / PALETA

7.39-13

WAGA PALETY

1410-1720 kg

ILOŚĆ WARSTW

7-12

Kostka brukowa Behaton

Kostka brukowa Behaton idealnie nadaje się do powierzchni przemysłowych, które są obciążonych dużym ruchem kołowym. Przemyślany kształt kostki brukowej Behaton zapewnia idealne trzymanie się kostek razem wzdłuż, co jest bardzo istotne w przypadku układania nawierzchni na skarpach.

Kostka brukowa Behaton wymiary

Kostkę brukową Behaton oferujemy w kilku grubościach oraz kolorach, a w kolekcji dostępne są również połówki czy kostki brzegowe.

Kostki brukowe Behaton o grubości 8cm i 10 cm dostępne są również w formie bezfazowej, a kostka o grubości 8cm dostępna jest w wersji z fazą, mikrofazą i bez fazy.

Kostka brukowa Behaton

Kostka Behaton z dostawą w Łodzi i okolicach. Zadzwoń lub napisz aby poznać cenę dla Ciebie. Zobacz również kostkę brukową Nostalit.

Zainspiruj się

Zapytanie o Kostka brukowa Behaton

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI