INFOLINIA CODZIENNIE 8.00 - 21.00

+48 575 081 111

Zapytaj o Kostka brukowa Via Trio Aspero

Zadzwoń do eksperta
Wycena online

Sugerowana cena: 82 zł / m2

Dostępne kolory

corten

corten

jasnoszary

jasnoszary

ciemnoszary

ciemnoszary

biały

biały

tytanowy

tytanowy

Parametry techniczne:

grubość

8 cm

szt. / paleta

32-40

m² / paleta

6.08 - 7.78

waga palety

1120 - 1426 kg

szt. / warstwa

12-15

Ilość warstw

8

Kostka brukowa Via Trio Aspero

Kostka brukowa Via Trio Aspero składa się z trzech komplementarnych formatów. Kostka dostępna w wielu modnych kolorach. Kostka z kolekcji Aspero Libet to najwyższa jakość i piękne wykonanie.

Wiele możliwości kostki brukowej Via Trio

Antypoślizgowa kostka brukowa Via Trio to możliwość popuszczenia wodzy fantazji i zaaranżowania przepięknych ścieżek, podjazdów czy tarasów ogrodowych.

Kostka wyróżnia się delikatnie szorstką powierzchnią i niefazowanymi krawędziami, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.

kostka brukowa via trio aspero

Wymiary kostki Via Trio Aspero

Kostka brukowa Via Trio Aspero – informacje

 • Antypoślizowość
  Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.
 • ALS
  System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.
 • Odporność na warunki atmosferyczne
  Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.
 • Zasada 30/70
  W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.
 • System kostek
  Kolekcja kilku elementów w różnych rozmiarach i/lub kształtach sprzedawana w mieszanym komplecie.
 • Color flex
  Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.
 • Aspero
  Powierzchnie śrutowano-szczotkowane, charakteryzujące się lekko chropowatą, ale niezwykle bezpieczną nawierzchnią.
 • Zalecana impregnacja
  Impregnacja takich kolorów, jak pergaminowa biel czy antracyt pozwala zachować ich blask na długo, zabezpiecza przed brudem i plamami. Impregnację wykonujemy przed zabudowaniem produktów, zwłaszcza w przypadku jasnych kolorów.
 • Konieczność zachowania odstępów między płytami
  Układając płyty wet-cast konieczne jest zachowanie odpowiednich odstępów między nimi (7-15mm). Nie stosowanie się do tej zasady może skutkować odpryskami, wyszczerbieniami czy pęknięciami podczas eksploatacji.

System Anti Liquid System

Zobacz również: Kostka brukowa Akropol Elegante

Zainspiruj się

Zapytanie o Kostka brukowa Via Trio Aspero

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI