INFOLINIA CODZIENNIE 8.00 - 21.00

+48 575 081 111

Zapytaj o Via trio colormix Kostka brukowa

Zadzwoń do eksperta
Wycena online

Sugerowana cena: 58 zł / m2

Dostępne kolory

kasztanowy

kasztanowy

karbonowy

karbonowy

popielaty

popielaty

pastello

pastello

Parametry techniczne:

GRUBOŚĆ

8 cm

NA PALECIE

40 sztuk

M² / PALETA

7.78

WAGA PALETY

1426 kg

WARSTWA

15

ILOŚĆ WARSTW

8

Via trio colormix Kostka brukowa

Via trio colormix kostka brukowa w trzech rozmiarach umożliwia realizację bardzo atrakcyjnych nawierzchni, pasujących praktycznie do każdej stylistyki. Ciepłe kolory bardzo dobrze współgrają z naturalnym otoczeniem oraz beżową elewacją.

Via trio colormix kostka brukowa

Prostokątny kształt oraz odpowiednio dobrane wymiary kostki Via Trio colormix to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu przypadkach.

Kostkę możemy wykorzystać zarówno do tworzenia tarasu, jak i ścieżki ogrodowej oraz podjazdu. Jest elementem, który z powodzeniem może łączyć powierzchnie o różnym przeznaczeniu.

W sprzedaży dostępna jest również wersja kostki Via Trio o jednolitym kolorze.

Kostka brukowa via trio

KOSTKA via trio colormix – INFORMACJE

 • ALS
  System ochrony nawierzchni Anti Liquid System, zabezpieczający kostkę przed plamami i wykwitami.
 • Odporność na warunki atmosferyczne
  Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.
 • Zasada 30/70
  W ogólnym rozrachunku tylko 30% kosztów inwestycji to cena materiału nawierzchniowego. Różnica między produktami Premium i Standard w ogólnym budżecie jest naprawdę niewielka.
 • System kostek
  Kolekcja kilku elementów w różnych rozmiarach i/lub kształtach sprzedawana w mieszanym komplecie.
 • Color flex
  Specjalna technologia barwienia pozwalająca na uzyskanie pełnej palety odcieni na powierzchni jednego elementu. Nie wymaga stosowania zasady mieszania z 3 palet, ale w celu uzyskania pożądanej estetyki zaleca się mieszanie przynajmniej z warstwy.

Via trio colormix z dostawą w Łodzi i okolicach. Zadzwoń lub napisz aby poznać cenę dla Ciebie. Zobacz również kostkę brukową Via Trio monocolor.

Zainspiruj się

Zapytanie o Via trio colormix Kostka brukowa

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI